A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Avni Lushka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Avni Lushka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Dhjetor 2010, Avni Lushka publikon videoklipin "15 Vjec Desha Nje Vajze". Më datë 8 Tetor 2012, Avni Lushka & Luli Qose publikojnë videoklipin "Dy Derrasa Permbi Gure"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kur Vadisje Borzilokun

S'tretet Emri Qe Ka Mbetur

15 Vjec Desha Nje Vajze

Si U Be Keshtu Kjo Jete


» Dërgo Një Këngë »

15 Vjec Desha Nje Vajze
Dy Derrasa Permbi Gure


Artistë Të Ngjashëm:

Emiljano Dhe Grupi

Refat Sulejmani

Dule Malindi

Ilia Basho

Aleks Micka

Fatos Xhaferi

Nimet Sulkaj

Behar Spahiu

Altin Ranxha

Ergys Hyka


Tags: Avni Lushka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019