Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Avni Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2008, Avni Mehmeti merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sa Me Mungon". Më datë 14 Korrik 2012, Ylber Aliu publikon videoklipin "Une Me Ty Jetoj", në bashkëpunim me Avni Mehmeti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lumni Tershana

Agron Pefqeli

Edmir Lika

Sami Krasniqi

Arif Murati

Isa Alitaj

Naser Maqedonci

Nazim Beqiri

Fidan Ahmeti

Ali Gërguri

Tags: Avni Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet