Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mehmeti - Ndoshta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk po mund me besu
pse kaq shpejt qdo gje ka ndryshu
se un ty te kam propozu
e tash mendon se te kam mashtru

tash me thuaj..
pse ende mua m'do
trego dhe mos me mundo..

(ref)
ndoshta zemra thej,
ndoshta edhe genjej,
po dije mir se ty n'shpirt un te ndjej

po ti keq m'ke kuptu
ke mendu se ste du..
e tash me thua, se te kam shfrytzuu

qdo her un kur kaloj,
me shikim ty. q'do her te ngacmoj
a thua pse un kete e bej
kur un me nuk te meritoj

un e di se
ti ende mua m'do
eja te lutem m'perqafo

(ref)
ndoshta zemra thej,
ndoshta edhe genjej,
po dije mir se ty n'shpirt un te ndjej

po ti keq m'ke kuptu
ke mendu se ste du..
e tash me thua, se te kam shfrytzuu.Nuk kemi video për këtë këngë.
Avni Mehmeti - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Avni Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avni Mehmeti:


Komente 0