Avni Metalia
Avni Metalia

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Avni Metalia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 17 Dhjetor 2016, Musa Dauti & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Poetit Xhevdet Ahmati". Më datë 26 Mars 2020, Perparim Brati & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Kenge Per Termetin". Më datë 12 Maj 2020, Perparim Brati, Avni Metalia & Hysni Metalia publikojnë videoklipin "Këngë Per Dëshmorin Qamil Metalia". Më datë 15 Nëntor 2020, Përparim Brati & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Këngë Gurbeti 2020". Më datë 2 Korrik ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0