Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Avni Mula - Agime Shqiptare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Agime Shqiptare".
3. Video është e këngës "Agime Shqiptare", por nuk këndohet nga Avni Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Avni Mula - Agime Shqiptare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/04/2015

2015-04-03T14:46:23+00:00Mbi bjeshket e nalta po agon
dhe rrezja e diellit po ndricon
Mbi toke arbnore sot kudo
Moj zemer plot gaz kendo

O ju agime shqiptare githe freski
Mbi fushat tona zbadhi pergjithmon
po qesh natyra mbuluar plot hijeshi
e bashke me ta po qesh dhe zemra jone

Dielli porsi ar vendin e ndricon
Trualli im shqiptar me gjalleron
me ben krenar
sa jam krenar, sa jam krenar


Më Shumë Këngë Nga Avni Mula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet