Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Nebiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Avni Nebiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 1 Maj 2020, Avni Nebiu publikon videoklipin "Muaji Ramazan". Muzika e këngës u punua nga Ylber Aliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Abdullah Shaqiri

Orhan Mustafa

Lavdrim Rexhepi

Afrim Haziri

Nuhi Duraku

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Enis Xhaferi

Bajram Hajdini

Ertan Shakiri

Tags: Avni Nebiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet