TEKSTESHQIP

Axhesjo
Pina Pina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pina Pina" kënduar nga Axhesjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt është lansuar tek publiku nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes Isa Dl Company. Ky videoklip u publikua më 23 Tetor 2018. Muzika e këngës vjen si kompozim nga Denis Lilaj, ndërsa teksti u punua nga Denis Lilaj & Genci Lika.