Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: AZEL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Janar 2019, GnT & AZEL publikojnë videoklipin "Kein Respekt". Më datë 25 Prill 2019, AZEL publikon videoklipin "Homies". Më datë 25 Korrik 2019, AZEL publikon videoklipin "Pse?". Më datë 9 Tetor 2019, AZEL publikon videoklipin "Benz Benz"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Genzzo

Don M1no

Smart Boy

Ego

Orianel

V-Ton

Luxhi

Slim

Dashoni


Tags: Azel

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet