A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Azem Deliu

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Rezalle (Skenderaj) 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Azem Deliu is a writer. Azem Deliu eshte nje poet dhe prozator qe gezon reputacion ne qytetin e tij dhe me gjere, ndonese eshte vetem 16 vjecar dhe ndonese s'ka botuar ende asgje. Shkollen fillore e kreu ne fshatin Polac te Skenderaj-t, perkatesisht ne shkollen "Drenica".Para se te regjistrohej ne Gjimnazin "Hamez Jashari" te Skenderajt.Me 7 qershor te vitit 2012 ne sallen e leximit te bibliotekes komunale te Skenderaj-t, prezentoi punimin letraro-shkencor e analititk "...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Ardit Mehmetaj

Kadri Mehmeti

Rinor Murati

Endrit Mehmeti

Bujar Meholli

Gentinikqi

Leonard Shala

Perparim Blakaj

Shkelqim Zeka

Romario Xhaferri


Tags: Azem Deliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019