Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Aziz Dervishi - A Mban Mend Moj Xhane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/02/2013

2013-02-21T17:16:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Mban Mend Moj Xhane" kënduar nga Aziz Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aziz Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aziz Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet