Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Aziz Morina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2019, Aziz Morina publikon albumin "Kenge Atdhetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Atdhetare (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Fadil Llugaxhiu

Isa Veliu

Agim Baftjari

Mhill Çuni

Ismet Demaj

Dervish Dervishi

Musa Dauti

Nebi Halili

Daut Zenku

Tags: Aziz Morina, Azizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet