Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - M'ke Dhan Fjal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zot o madh oj perendi.
me ndihmo ne fatin tim.
nuk kam gjum sa e sa net
per ket dhimbje s'ka me vdek.

Ref;
Ti martohesh e s'ke dert
se m'ke lan nji amanet.
m'ke dhan fjal.
m'ke dhan bese se me mu
do t'bejsh martese.

Per ty syte i pata mbyll.
asnje vajz se pash ne ftyr.
teper shum te kam besu.
pa mendu se lun me mu.

Ref;
Ti martohesh e s'ke dert
se ke lan nji amanet.
m'ke dhan fjal m'ke dhan bese.
se me mu do t'besh martese.

MUZIKA;

Ref 2;
Ti martohesh...!


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta(gasolina)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Publikimi: 01/12/2006


Aziz Murati - M'ke Dhan Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Dhan Fjal".
3. Video është e këngës "M'ke Dhan Fjal", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0