Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Tash E Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mikja ime prej teje se kam prit tash te gjitha te gjitha po i di nuk besova se ti em lendon ma kthen shpinen dhe nga une po shkon

ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy

ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy

Mikja ime paske qen me sherr se kam dit se ti vetem merr nuk besova se ti em lendon ma kthen shpinen e nga une po shkon

ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy

ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy

ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy
ref(

une tash e di tash e di kush je ti mi more gjitha e me le ne vetmi uen tash e di kush je ti e di qe ke me u kthy


Ky tekst u dërgua nga FiorentinaAziz Murati
Publikimi: 28/01/2008


Aziz Murati - Tash E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash E Di".
3. Video është e këngës "Tash E Di", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0