Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Ah Moj Dushmane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Dushmane".
3. Video është e këngës "Ah Moj Dushmane", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Ah Moj Dushmane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Te Pavdekshme"

Komente

Asnjë Koment

06/06/2017

2017-06-06T12:42:48+00:00Ne ket bot kam veq dy gjera qe i du para esht zoti pastaj ti... Ne ket bot kam veq dy gjera qe i du para esht zoti pastaj ti.... Ohhh moj dushmane amanet ta lo me goj un nese vdes mos vajto Ahh moj dushmane amanet ta lo me goj un nese vdes mos vajto... Dashurija ishte e shkurt moj sa nje frym sa i qela e i mbylla syt... Dashurija ishte e shkurt sa nje frym sa i qela e i mbylla syt Ohh moj dushmane amanet ta lo me goj un nese vdes mos vajto Ahh moj dushmane amanet ta lo me goj un nese vdes mos vajto...


Ky tekst u dërgua nga Toni
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet