Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Oda Me Tavan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oda me tavaan mori nane
oda me tavan o une do't za jaran
mori nane sa e bukur je
une do za jaran mori nane sa e bukur
je
oda kafexhik mori nane oda kafexhik
un do t za ashik mori nane
sa e bukur je
o un do za ashik mori nane
sa e bukur je

hajde cika na ta kallim o se c'fardo nuse na nuk marrim o
se c'fardo nuse na nuk marrim

na si marrim o nuset e kqija o
po i marrim c'ka i don vllaznia o
ato te kqijat na i refruzojna o
ato te mirat jalla shume i dojna o
lumja ajo nuse paska ku me ardh
po na ec oborrit me fustan t'bardh
po na ec oborrit me fustan t'bardh


Ky tekst u dërgua nga DrenusheAziz Murati
Publikimi: 13/02/2013


Aziz Murati - Oda Me Tavan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oda Me Tavan".
3. Video është e këngës "Oda Me Tavan", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0