Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aziz Murati - O Lulije Lum Kunata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Lulije Lum Kunata".
3. Video është e këngës "O Lulije Lum Kunata", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - O Lulije Lum Kunata  (Feat. Grupi Gazmendet)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gazmendet

06/12/2012

2012-12-06T20:34:52+00:00oj lulijeee lum kunataaaa
eku na i rite flokt e gjata ku na i ritee floket e gjata
une i ritaa o ne nji hijee os is hiponja ne lirie si shiponja ne lirie
oj lulije lum kunata
ku na i rite flokt e gjata
une i rita o ner nji hije tu i ba gati per nusnije
o tuj ba gati per nusnije
kqyrni kqyrni qka na ka rit nana ije o
kqyrni kqyrni qka na ka rit nana ojj
e ka belin o per 2 kollana ije ooo
e ka belin o per 2 kollana ojj
kshyrni shoqe qka na ka rit baba ije oo
kqyrni shoqe qka na ka rit baba oo
e ka belin o per 2 kollana ije ooo
e ka belin o per 2 kollana ooo


Ky tekst u dërgua nga  bekim
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet