Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Lulijen Na E Kem Kunat (Feat. Grupi Gazmendet)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lulien Lulien
Na e kem kunat
E murr vllaun ton
Paska pas nafak x2

Lulie Lulie
O mori fatbardh
Hajde ti te na
Se bojna sefa x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Gazmendet
Publikimi: 12/08/2014


Aziz Murati - Lulijen Na E Kem Kunat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulijen Na E Kem Kunat".
3. Video është e këngës "Lulijen Na E Kem Kunat", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0