Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Eh Haj Medet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E haj medet moj nan
Jalla haj medet e
E nata shkoj moj nan
O gjumi s'po m'merr e

E nata shkoj moj nan
O gjumi s'po m'merr e

Ref...
E s'po m'merr gjumi
Mu m'ka zan dashnia
E hallin mu ma din
Hajde veç shoqnia

E s'po m'merr gjumi
Mu m'ka zan sevdaja
O hallin mu ma din
Vetem fukaraja

Haj medet haj medet
Mu m'ka zan dashnija
E nata shkoj moj nan
S'un po rri te shpija

E nata shkoj moj nan
S'un po rri te shpija

Ref...x2
E s'po m'merr gjumi
Mu m'ka zan dashnia
E hallin mu ma din
Hajde veç shoqnia

E s'po m'merr gjumi
Mu m'ka zan sevdaja
O hallin mu ma din
Vetem fukaraja

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 29/11/2010


Aziz Murati - Eh Haj Medet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eh Haj Medet".
3. Video është e këngës "Eh Haj Medet", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0