Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Maturant

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Maturant  (Feat. Hekuran Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hekuran Krasniqi

28/04/2010

2010-04-28T21:33:05+00:00Sa shpejt koha na kaloi
Sa shpejt shkolla na mbaroi
shoke e shoqe perqafoj-tash po maturoj...
Sa mire vallja ja ka nis
vallzon lulja e rinis
te gjithe kemi hy ne valle-per hater te shoqeris..

-Hajde,maturant sonte te vallezojm
naten me te bukur s'bashku ta festojm (2x)

-Nje pik loti si kujtim
lamtumir oo shoku im
nata e fundit don gezime-eja n'valle te hym
do t'kendoj deri n'mengjes-per ju maturant
sonte eshte nata e matures
nate e vecant...

- Hajde maturant sonte te vallezojm
naten me te bukur s'bashku ta festojm...(2x)
......
Sa shpejt koha na kaloi..
......
-Hajde maturant sonte te vallezojm
naten me te bukur s'bashku ta festojm... (2x)


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet