Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Jan Dy Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jan dy sy rin pa ty
Jan shume lot qe po M'rejdhin kot
Xhelozi shume merzi
Se kuptoj se te dashuroj

Ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du

Ani ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du

Kam besu smundesh pa mu
Me trego tjetrin si edo
Xhelozi shume merzi
Se kuptoj se te dashuroj

Ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du

Ani ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du

Ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du

Ani pse me ke lan
Zemren ta kam dhan
Ani pse ke shku
Kur tjeter nuk du


Ky tekst u dërgua nga BerlindaistAziz Murati
Publikimi: 12/03/2011


Aziz Murati - Jan Dy Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jan Dy Sy".
3. Video është e këngës "Jan Dy Sy", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 1