Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Kalle Fike Dado Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ej fike kalle dado
Fike kalle dado
Fike kalle dado
Valla krejt mahallen

Fike kalle
Valla krejt mahallen x2

Kalle fike dado
Kalle fike dado
Kalle kalle fike dado
Valla krejt mahallen

Kalle kalle fike dado
Valla krejt mahallen x2

Qyqek Qyqek...

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 01/12/2011


Aziz Murati - Kalle Fike Dado
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Fike Dado".
3. Video është e këngës "Kalle Fike Dado", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0