Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Te Na Sonte Vallja Hidhet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Na Sonte Vallja Hidhet".
3. Video është e këngës "Te Na Sonte Vallja Hidhet", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Te Na Sonte Vallja Hidhet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2013

2013-07-04T22:00:10+00:00Qka ka shkupi qe po dridhet
Te Na Vallja Sonte Hidhet
Sonte kengen e qojm zhag
Tallavas i dalim hak x2

Hajde dalim nga Presheva
Nga ternoci ni nat ktheva
Sa gjymyshi vlla u kon
Ska pas keng qe sja ke thon x2

Po na shkojka sonte zani
Kan ardh shok nga Gjilani
pa e kall ate nat se lam
tu kcy valle me tupan x2

Na zu nata dul sabahi
Me shoqnin nga Ferizaji
Sbashku kenges ja kem than
Syrin qel oh na kan lon x2

Sa shyret mer GOSTIVARI
Kur vjen veres gurbetqari
Ata ndarsem kan e thirin
Nkrye t'valles mer mindilin x2

Nuk ka ven oh ka nuk shkova
Para syve m'rrin TETOVA
Sa sajgi kan ba at nate
Kemi knu pa kshyr sahat x2


Ky tekst u dërgua nga  GostivarLi
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet