Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Napoloni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Napoloni".
3. Video është e këngës "Napoloni", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Napoloni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2013

2013-07-04T22:00:13+00:00jallam hopa opa dipidipidopa
jallam hopa opa dipidipidopa
kush kercen naplonin
e kush kercen naplonin
nusja bashk me dhandrin
nusja bashk me dhandrin

o maria maria faqet gurabia
o mari marijana faqet me nishana
o maria maria faqet gurabia
o mari marijana faqet me nishana

jallam hopa opa dipidipidopa
jallam hopa opa dipidipidopa
lujma lujma belin ta fal lala qemerin

o maria maria faqet gurabia
o mari marijana faqet me nishana
o maria maria faqet gurabia
o mari marijana faqet me nishana


Ky tekst u dërgua nga @xeni_nuredini
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet