Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Ejvallah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam vendos,
kurxha s'kujtoj
Ka me ik krejt ti harroj
Nuk kam forc,
fjalen kur ma lun
Edhe ti vuaj si une

REF.:
Ejvallah, s'du me t'pa
Ejvallah, kthim nuk ka
Ejvallah, se m'ke vra,
o m'ke vra, o m'ke vra

Te kam dasht
zemren ta kam fal,
Ket dashni s'e majte gjall,
Asniher s'dojshe me kuptu,
Se pa ty muj me jetu.

REF.:
Ejvallah, s'du me t'pa
Ejvallah, kthim nuk ka
Ejvallah, se m'ke vra,
o m'ke vra, o m'ke vra
Aziz Murati
Publikimi: 16/10/2020


Aziz Murati - Ejvallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ejvallah".
3. Video është e këngës "Ejvallah", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0