TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Gjitha
Lyrics

Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon

1:Strof

Gjdo e nis si kur loj
e thu pakes provoj
kur e gjen dashurin
e humb Lumturin .....2 x

Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon

2:strof

Kshtu e ka gjdo i ri
kshtu e ka gjdo axhami
qka po she veq sy i thot dashuri

Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon

DËRGOI: