TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Po Te Pres Moj Goce
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres Moj Goce" kënduar nga Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.