TEKSTESHQIP

Aziz Murati & Arta Osmani
Dëgjoje Zemrën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dëgjoje Zemrën" kënduar nga Aziz Murati & Arta Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Nexhi Vuniqi.