Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Astret Ramliku
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Azy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Njihet si Azy, por emri i tij i vertete eshte Astret dhe është producent. Në 2014, Azy ka publikuar këngën e tij të parë në Youtube Në bashkëpunim me një vajzë, me titullin 'Beby'. Në vitin 2017, Azy ka publikuar këngën 'Me Ty' e cila vetëm për 6 muaj ka arritur 50,000 dëgjues në youtube. 1 dhjetor 2018, Azy publikoj albumin ose Mixtap-in. me 12 Këngë në kanalin 'RecordsAl'....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë KomentMixtape (2018)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Azy, Astret Ramliku

Komente 0