Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
B.A.D është një grup artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Zogjte E Nates

Fermatik

Okupatorat

Merimanga

Te Tjeret

Magma

Dpk

Raiders


Tags: B.A.D

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet