Më mbaj mend (për 1 muaj)


BB Poqi - Diku Prane Shtepis Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diku Prane Shtepis Sime".
3. Video është e këngës "Diku Prane Shtepis Sime", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BB Poqi - Diku Prane Shtepis Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Sa Për Fillim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00sikur te ktheheshim dhe te shikonim
gjurmet qe i lam dikur
dhe ditet qe sdo te kthehem ne kurre
i kujtoj qastet qe kaluam
ishim tri te marre e te dashuruar
ednde pyes veten athua ku gabuam

ditet kaluan si disa qaste
dielli shume shpejt perendoj
diku pran shtepis sime qdo gje mbaroi
vitet kaluan si disa qaste
dielli shume shpejt perendoj
diku pran shtepis sime qdo gje mbaroi

diku pran shtepis sime
vitet kalojn ne nuk jemi aty
diku pran shtepis simee
agimet zbardhin me kujtimin per tyy

diku pran shtepis sime
ditet kalojn ne nuk jemi aty
diku pran shtepis sime
agimet zbardhin me kujtimin per tyy
uu me kujtimin per ty

sikur te ktheheshim dhe te shikonim
gjurmet qe i lam dikur
dhe ditet qe sdo te kthehem ne kurre
i kujtoj qastet qe kaluam
ishim tri te marre e te dashuruar
ednde pyes veten athua ku gabuam

ditet kaluan si disa qaste
dielli shume shpejt perendoj
diku pran shtepis sime qdo gje mbaroi
ditet kaluan si disa qaste
dielli shume shpejt perendoj
diku pran shtepis sime qdo gje mbaroi

diku pran shtepis sime
ditet kalojn ne nuk jemi aty
diku pran shtepis sime
agimet zbardhin me kujtimin per tyy
diku pran shtepis sime
ditet kalojn ne nuk jemi aty
diku pran shtepis sime
agimet zbardhin me kujtimin per tyy
uu me kujtimin per ty

Akordet:

Intro edhe Verse

------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------1---------------------------
-------------------------------------------------------------------2------------------
------5-----------5------------5----------5-------------2--------1-----2------------
------7-----------6------------5----------4-------------3--------2-----2------------
------------------------------------------------------------------------------------

Ref.

G (s'e di) C Em

--------3------------------------------------------------
--------3--------------------1---------------------------
-------------------2-------------------------------------
-------------------1---------2----------2----------------
--------3----------2---------3----------2----------------
----0-2-3------------------------------------------------


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë