Më mbaj mend (për 1 muaj)

BB Poqi - Po Ai Tip I Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

jam si leter jam si ere
ashtu eshte edhe ket her
une jam po ai tip i vjeter
me te njejtat kpuc e seter
dua te jem i gjall ilir
te me lidhsh mua shume veshtir
dua vetem ta pi ket birr
sa eshte e ftoft e sa eshte e ngrir

si te huaj jemi ne
nuk po them asgje te re te ree
vetem kur jem largesi
ti dhe une ndjejm afersi afersi

jam si leter jam si ere
ashtu eshte edhe ket her
une jam po ai tip i vjeter
me te njejtat kpuc e seter
dua te jem i gjall ilir
te me lidhsh mua shume veshtir
dua vetem ta pi ket birr
sa eshte e ftoft e sa eshte e ngrir

si te huaj jemi ne
nuk po them asgje te re te ree
vetem kur jem largesi
ti dhe une ndjejm afersi afersi

jam si leter jam si ere
ashtu eshte edhe ket her
une jam po ai tip i vjeter
me te njejtat kpuc e seter
dua te jem i gjall ilir
te me lidhsh mua shume veshtir
dua vetem ta pi ket birr
sa eshte e ftoft e sa eshte e ngrir

si te huaj jemi ne
nuk po them asgje te re te ree
vetem kur jem largesi
ti dhe une ndjejm afersi afersiPublikimi: 01/12/2000


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:


Komente 0


BB Poqi - Po Ai Tip I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ai Tip I Vjeter".
3. Video është e këngës "Po Ai Tip I Vjeter", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.