Më mbaj mend (për 1 muaj)

BB Poqi - Shti, Me Qello (Feat. Lusi & Armadillo Blues Band)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

E di eshte loj’, e te pasurve,
e di nuk esht’ loj’, per te gjith’,
qellon por asgje, nuk ndryshon,
puth naten dhe devijoj’.

E di qiellin dhe gati besoj’,
kam drit’ brenda dhe pupla jasht’,
kush kallet, heret a von’,
do jemi dhe ne,
do jemi dhe ne.

Gjall’ burr’ je edhe ti,
e di çdo sistem,
ndoshta plas’ kur bertas’.

Rritet, shtohet, diferenca,
kush ka pushtet dhe kush ka ze,
teper, asgje.

Do jem pas, nga e gjitha,
nje realitet, i permbytur,
shti po te them, me qello,
shti po te them, me qello.

Hapu dhe gjej’, faren e mir’,
falja armikut, te vertet’,
do te shkoj’ ky vit i err’t,
si kan’ shkuar dhe te tjer’.
BB Poqi
Featuring: Armadillo Blues Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/04/2012
Festivali: Top Fest 9


BB Poqi - Shti, Me Qello
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shti, Me Qello".
3. Video është e këngës "Shti, Me Qello", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:


Komente 0