Më mbaj mend (për 1 muaj)


BB Poqi - S'dua Te Besoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Te Besoj".
3. Video është e këngës "S'dua Te Besoj", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BB Poqi - S'dua Te Besoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Sa Për Fillim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Ndoshta nje her’,
do vet’ te kthehesh ti,
n’rrug te pa kthim,
ndoshta nje dit’,
kur un’ kaloj,
e shoh,
buz’qeshjen tende.

F’tyrat e bukura,
me lot jetojn’,
pyes vet’veten,
athua ekzistojn?
Ky shiqim ne syrin tend,
s’mund te shoh,
ftyren tende te zbeht,
kur afersia, jote,
per mua do vdes.

Nje bot’ e ter’,
si ne pasqyr’,
degjojn’ zerin tend,
diku n’larg’si,
diku ulur ne nje skut’,
une qendroj,
nje ndjenj’ e ftoht’,
mua me kaploj.

Une nuk mundem,
qe te besoj,
vazhdoj te ec’,
dhe rrug’dalje kerkoj,
gjurmet tua,
s’kam pse t’i shikoj,
por tashme esht’ ber,
fare s’ka rendesi.

Nje bot’ e ter’,
si ne pasqyr’,
degjojn’ zerin tend,
diku n’larg’si,
diku ulur ne nje skut’,
une qendroj,
nje ndjenj’ e ftoht’,
mua me kaploj.


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet