Më mbaj mend (për 1 muaj)


BB Poqi - Si Çdo Femer Tjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Çdo Femer Tjeter".
3. Video është e këngës "Si Çdo Femer Tjeter", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BB Poqi - Si Çdo Femer Tjeter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:47:56+00:00Esht’ e bukur,
si çdo femer tjeter,
sikur ti dikur.
Me degjon,
me don,
ne mua mendon,
por as asaj ma s’i besoj.

Nuk mund te rri me askend,
as me shokun qe del çdo dit’,
kam nevoj’ per nje fjal qe thot’,
ti ike nuk me th’rret me,
lajmet nuk i degjoj,
nuk tregojn asgje,
qe m’intereson,
aty askush nuk thot’,
nje i panjohur ty te kidnapoi.

Imponohen gjerat qe nuk i dua,
luan vjen dhe luan,
esht’ koha te te them,
vendosa me tjetren te jem.

Lajmet nuk i degjoj,
nuk tregojn asgje,
qe m’intereson,
aty askush nuk thot’,
nje i panjohur ty te kidnapoi.

Imponohen gjerat qe nuk i dua,
luan vjen dhe luan,
esht’ koha te te them,
vendosa me tjetren te jem.


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet