Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

BB Poqi - Dhe Ne Vdeksha Pa T'pa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/06/2015

2015-06-16T14:06:50+00:00

Muzika:

BB Poqi

Teksti:

Dardan Shkreli

Këngë e albumit:

"Albumi Nr. 5"
Sa herë ke gënjyer se më don,
Sa herë je kthyer në orën më të vonë,
Ka kohë që s’më shikon fare në sy,
Ka kohë jam me ty por s’ jam me ty.

Të duhet kohë, të kuptoj shumë mirë oj ti
Ndaj po largohem për t’u kthyer përsëri!

Ref:
Dhe në vdeksha pa t’pa, mos mendo se s’jam ma,
Unë do t jem pranë, kur të mbetesh vet
Dhe n’këndofsha pa za, mos mendo se s’jam ma,
Unë do t jem pranë, kur t’mbetesh fikall vet


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet