A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: B-Bami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Dhjetor 2012, B-Bami publikon videoklipin "Sa Here Mendoj", në bashkëpunim me G-loni. Më datë 8 Gusht 2016, B-Bami publikon videoklipin "Bling Bling". Më datë 26 Shtator 2016, B Bami publikon videoklipin "Run Run". Më datë 14 Shkurt 2017, B-Bami & Adi publikojnë videoklipin "Te Kujtoj". Më datë 8 Prill 2017, B-Bami publikon videoklipin "On Az". Më datë 19 Maj 2017, B-Bami publikon videoklipin "Vujtia Nanes", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

F-Boogie

Fulzan-G

Bidaki

TC

LT-One

Pepi

Fresh-P

99nci

B-Flow

Astrit Gruda


Tags: B-Bami, B.Bami, B, Bami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019