B-Boy
B-Boy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: B-Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Më datë 30 Maj 2014, Leonora Poloska publikojnë videoklipin "Me Neve", në bashkëpunim me B-Boy. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Leonora Poloska marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015. Në vitin 2014, B-Boy publikon albumin "Whine Up". Më datë 14 Shkurt 2015, B-Boy publikon videoklipin "Whine Up". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 10 Korrik 2015, Dj Viper publikojnë videoklipin "Hot2...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0