Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: B-Flow është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2016, B-Flow publikon videoklipin "Nenes", në bashkëpunim me Rina. Në Gusht 2016, B Flow & Metro marrin pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vendin E Bojna Prush". Në Gusht 2016, B-Flow merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Per Ty Ja Vlen", në bashkëpunim me Rina. Më datë 10 Gusht 2018, B-Flow publikon videoklipin "S'mund Ta Ndali", në bashkëpunim me Rina. Më datë 18 Korrik 2019, B-Flow publikon videoklipin "Ju Pe R...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjyks

Oran G

Danny Boy

Legjenda

Lil Ami

Scorpion

Bigg V

Rron KRZ

Xhema Aka Jemayli

Kacho


Tags: B-Flow, B Flow

Krijo Një Kartolinë