A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B Fresh

Tags: B Fresh, B.Fresh, B-Fresh, B.Fresh

Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♒ Ujori  
B Fresh është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Emri i tij i vertet eshte Besian Zharku. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Suedi. Pas shume vitesh eshte ktyer ne Ferizaj te Kosove. Ai zoteron disa si gjuhen Shqipe, Angleze dhe Suedeze. Më datë 10 Mars 2014, Simbol publikon videoklipin "Hate My Swag", në bashkëpunim me B Fresh. Më datë 31 Janar 2016, B Fresh publikon videoklipin "Burn Up The Stage"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018