BM
BM

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: BM është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Mars 2020, Mini & BM publikojnë videoklipin "No Stopping". Më datë 22 Shtator 2020, Bm publikon videoklipin "Which One". Më datë 30 Dhjetor 2020, BM, Mini & Sava publikojnë videoklipin "Next Up". Më datë 11 Prill 2021, Sava, BM & Mini publikojnë videoklipin "Haringey Borough". Më datë 22 Korrik 2021, BM publikon videoklipin "London View". Më datë 17 Mars 2022, Bm, Mini & Sava publikojnë videoklipin "All Eyes On Them". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0