A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

B-master - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2012

2012-04-30T18:06:41

ParT: "1".

Po Bohen qe 3 Vjet Qe Un Per Ty Po Vuj..
Po du me kon me Ty Se Qishtu Ma Spo Muj...
Ti Je Rreze Djelli Qe Zemren Thell Ma Ngroh...
Po Du Me Kon Me Ty..Spo Du Ma Me Hup Koh..
Nje Shikim I Joti Thell N'zemer M'ka Prek...
Nese Ti Nuk Je Me Mu..S'ka Qka m'vyn Ma Kjo Jet..
Un Buzqeshjen Tende E Endrroj Qdo Nat...
Se Di Pse Nuk Je Me Mu..Pse e kom ket Fat ...
E Marr Fotografin Tende Me Shum Mall e Shikoj...
Me Lot e Laj e Me Dor Te Ledhatoj...
E Di Qe Kom Gabu Qe nuk ta thash n'fillim...
Tash Kjo Dashuri Po Mbete Veq Kujtim...

Refreni x2.

Me Mungon Qdo MomenT Kur Isha Me Ty...
Se Veq Ti Je Kon Ajo Qe Me Mush Me Dashni..
Un e Dashuroj E Nuk Mundem Pa Taa..
Zemra Jem E Zemra Saj N'ket Bot Eshte Njoo

ParT: "2".

Kreit Qa I Kom Ba I Kom Ba Per Ty...
Gjithqka Kom Jep Zemrat Tona Me Kon Njo..Jo Dy
KrejT Pe Vrejn So Bash Mir Diqka o Ka Um Mungon...
Pom Mungon 1 Pjes e Jetes Qe Dikun Larg Jeton
Teper Shtir o Jeta Pa ty S'di Sa Pom Beson...
T'kom N'Thellsin e Zemres Tem Shpirti Po T'KERKON
Jom Lodh Me Jet S'po Kom Forc Mo Me Jetu...
N'syt e Tu e Shoh Boten E N'Bot I Shoh Syt e Tu
Po du me kthy qat kohë me ty me Kan bashk...
Po du zanin me ta nin qdo dië e qdo natë
Tash Flej E Qet Kadale Mshili Syt e Tu
Mos Ta Nin Per Mu Se Kurr N'jet S'kom Met Harru

Refreni x2.

Me Mungon Qdo MomenT Kur Isha Me Ty...
Se Veq Ti Je Kon Ajo Qe Me Mush Me Dashni..
Un e Dashuroj E Nuk Mundem Pa Taa..
Zemra Jem E Zemra Saj N'ket Bot Eshte Njoo


Lyrics submited by  Besart1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019