A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
B-Master është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Flow

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Natra

Kino

J.B.


Tags: B-Master, Besforti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019