A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kthetrat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Kthetrat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. grupi kthetrat u krijua ne vitin 2007 ne Gjilan. Emrat e antarve te grupit kthetrat jane: mc.roni (Shiproni) dashoni (Asadi 20 vjeç) k-one (Kastrioti 15 vjeç) last daddy (Ismaili 17 vjeç) bardhy (Bardhyli 20 vjeç) don m1no (Egzoni 17 vjeç) b-master (Besforti 20 vjeç)...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Last Daddy

Ish-Anëtar i grupit

Don M1no

Ish-Anëtar i grupit

B-Master

Ish-Anëtar i grupit

Kastro (K-One)

Ish-Anëtar i grupit

Dashoni

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Antrax

Cannibalz

Black Shadow

B.F.P

Hip-Hop Soldiers

KAOS

Levels

Da LIGS

Double G Army

TDS


Tags: Kthetrat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019