Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dashoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Dashoni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

P-Life

Lavda

V-Ton

Gjaksori

Albo 06

A Link

Leksy

MMG Babloki

Natra

Tags: Dashoni, Asadi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet