Më mbaj mend (për 1 muaj)

Last Daddy

Nuk ka akoma asnjë votë

Last Daddy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

I Panjohuri

Bess (Familia Ideale)

GRD

Fabiani

Tags: Last Daddy, Last Dady, Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet