A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Don M1no

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Don M1no është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Nëntor 2009, Pizha publikojnë videoklipin "Me Falni", në bashkëpunim me Don M1no. Me këtë këngë, Pizha marrin pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diks

Tonchee

P-Life

Llonkku

King Link

Ego

Steli

Smart Boy

Orianel

Mthirrin Demokrat


Tags: Don M1No, Don Mino, Don Minho, Egzoni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019