Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
M.B.S

Tags: M.B.S, B.O.B, Bob

M.B.S është një grup muzikor i njohur. Grupi M.B.S (B.O.B) janë tre djem të rinj në moshë dhe si të tillë, si të gjithë moshatarët edhe ata kanë ëndrrat dhe dëshirat e moshës rinore. E duan artin, muzikën, këngën dhe, meqenëse rryma hip hop po përhapet edhe në vendin tonë veçanërisht edhe ata tre djem menduan të këndojnë dhe të krijojnë grupin e tyre, që e kanë titulluar ne fillim: B.O.B. (“Blazed Out Boys”). Dy prej tyre janë vëllezër, Panajoti Simsia, i njohur në grup me pseudonimin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017