Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: B.O.K është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Maj 2018, Grido publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me B.O.K. Më datë 1 Korrik 2018, B.O.K publikon videoklipin "She Call". Më datë 23 Dhjetor 2018, B.O.K publikon videoklipin "Pa Titull". Më datë 9 Mars 2019, B.O.K. & B1N0 publikojnë videoklipin "El Chapo". Më datë 10 Nëntor 2019, B.O.K publikon videoklipin "Pull Up", në bashkëpunim me Cartin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lokid

G-Bolla

En Music

Lindjor Brati

Sei Daci

Slitta

I Panjohuri

Ralien

Albo 06

Fida


Tags: B.O.K

Krijo Një Kartolinë