A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  172
  • Origin:
  • Lezhe 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: B2N is a popular singer and songwriter of R&B music. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006. Në Nëntor 2006, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Me Eks", në bashkëpunim me B2N. Në Shtator 2007, Gilan G merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Ola", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2007, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Wow", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2008, B2N merr pjesë n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Love And Hate (2017)

B2n (2013)


» Add A Song »

Nuse 3
Zemra
Nuse
Vajzat E Fshatit
Ne Zemer
Nuse 2
Sms
A Te Kujtohem Un
Te Dua Pa Fund
Te Dua

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (7)


Related Artists:

Agustin Pellumbaj

Klejvis Saliaj

Mateus Frroku

Vani Gjuzi

Eleminimi

Endrit Shani

Lazy

Gent Bushpepa

Erjon Korini

Luiz Ejlli


Tags: B2n

B2N in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019