A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N

Te Kam Xhan ➡ I Love You

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: jonitekst


Te Kam Xhan

Une vetem do zgjohem dhe do harrohem
Se ty pran s'te kam
Ti vetem do zgjohesh dhe do pendohesh
Po prap ty te kam xhan
Une vetem do zgjohem dhe do harrohem
Se ty pran s'te kam
Ti vetem do zgjohesh dhe do pendohesh
Po prap ty te kam xhan

Part 1
Enderroja te ishe ti
Nena e femijve t'mi
Enderroja te jetoj me ty
Enderroje edhe ti
Jo s'mund ta besoj zemer ti mos qaj
Ne nuk kemi faj
Tani po e kuproj se familja e saj
Ne do te na ndaj
I ruaj fotot dhe letrat e vjetra
Mesazhe poezi me ndienjat e sinqerta
T'perqafoje cdo mengjes me ty pija kafe
Sa dua ta kthej kohen te t'kem prap afer

Refeni
Une vetem do zgjohem dhe do harrohem
Se ty pran s'te kam
Ti vetem do zgjohesh dhe do pendohesh
Po prap ty te kam xhan (X2)

Part 2
Ta fala jeten time une ty ta fala boten
Ne mund te duhemi por s'mund ta kthejm kohen
Ti bere zgjedhjen tende une e respektoj kjo eshte llogjike
Une nuk te perzura thjesht te mbylla deren kur ti ike
Gjithmon jam marr me muzik por kurr nuk te harrova
Kisha shume vajza afer por kurr nuk te tradhtova
Vargjet me te bukra ty ti dedikova
Ne ditet me te veshtira jo nuk mungova

Refreni
Une vetem do zgjohem dhe do harrohem
Se ty pran s'te kam
Ti vetem do zgjohesh dhe do pendohesh
Po prap ty te kam xhan (X4)


I Love You

I'll wake up alone and I will forget
That you aren't by my side
You will wake up alone and you will regret
But still I love you
I'll wake up alone and I will forget
That you aren't by my side
You will wake up alone and you will regret
But still I love you

Part 1
I dreamed about you would have been
The mother of my kids
I dreamed about living together
You dreamed it too
I can't believe it but honey don't cry
It's not our fault
Now I realize that her family
Wants us to break up
I keep the old photos and letters
Messages and poetry with pure feelings
I gave you a huge every morning, with you I drink coffee
I want to bring back time and have you by my side

I'll wake up alone and I will forget
That you aren't by my side
You will wake up alone and you will regret
But still I love you (X2)

Part 2
I gave to you my life, I gave to you my world
We can love each other but we can not bring back time
You made your decision and I respect it this is logical
I didn't throw you out I just closed the door and you left
I always make music but you are in my heart
I had a lot of girls around me but I never betrayed you
The most beautiful rhymes I dedicated to you
In the baddest days I always was there

I'll wake up alone and I will forget
That you aren't by my side
You will wake up alone and you will regret
But still I love you (X4)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019